Humanitas-vrijwilligers op de noodopvang voor vluchtelingen

Wist je dat onze vrijwilligers betrokken zijn bij de opvang van kinderen op Vliegveld Twente? De afgelopen weken is daar een noodopvang opgezet waar zo’n 500 vluchtelingen kunnen worden opgevangen. Inmiddels zijn er heel wat gezinnen met kinderen aangekomen in Enschede. Totdat er schoolvoorziening is geregeld, zorgen onze vrijwilligers voor vermaak voor deze kinderen.

Onze vrijwilligers komen twee keer per week langs om activiteiten te doen met de kinderen. Het zijn vrijwilligers met verschillende achtergronden; een gemengd gezelschap. We hopen natuurlijk dat de kinderen snel naar school kunnen, maar tot die tijd zijn we blij dat we op deze manier een steentje kunnen bijdragen!

Ben je al geabonneerd op onze Goed Nieuwsbrief? Nog niet, klik dan op deze link. Je ontvangt deze 1x per kwartaal.